MentalUP ? Zeka Oyunu

Zeka Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • BoyutYok
  • Sürüm2.6.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAyasis
Çocuklarınıza zeka oyunları ile eğlendirin.

MentalUP uygulaması Android işletim sistemine sahip mobil cihazınıza ücretsiz olarak indirilen kaliteli bir zeka oyunudur. Uygulamamız sayesinde dikkat, hafıza, görsel, sözel ve mantıksal alanda zeka geliştirici oyunlara sahip olarak çocuklarınıza eğlenceli ve faydalı mobil oyun oynatabilirsiniz. Üstelik oyundaki performansınızı anlık takip edebilir, dilediğin an yaşıtlarınız ile karşılaşabilir ve kıyasıya bir yarışa girebilirsiniz. 

Eğer unutkan bir insansanız MentalUP uygulamasına sahip olun ve günlük pratikler ile hafızanızı güçlendirin. Görsel beceri gerektiren birbirinden eğlenceli zeka oyunları ile görsel zeka gelişimini destekleyen MentalUP  uygulaması sizleri bekliyor. Kelime haznesini ve dil bilgisi becerilerini geliştiren eğitsel oyunlar ile sözel zeka gelişimini destekler. Sözel zeka oyunları, okuma bilmeyen 4 yaş ve 5 yaş çocuklar için MentalUP uygulamasında açıp kapatma opsiyonları bulunur.

: Günlük çalışma planındaki eğitsel oyunlar, çocuğun takvim yaşına göre değil; zeka yaşlarına göre otomatik belirlenir. Bu sayede üstün zekalı çocukların potansiyellerini daha etkin kullanabilmelerini sağlar. MentalUP, üstün yetenekli çocukların eğitimi için benzersiz bir akıl oyunu uygulamasıdır.

MentalUP ? Zeka Oyunu indir